Hlavná stránka - SZM
SZM-Informácie SZM-Fotogaléria SZM-Video Socialistický Zombi Mord SZM-Bonus SZM-Kontakt SZM-IndexVITAJTE NA OFICIÁLNEJ STRÁNKE NÍZKOROZPOČTOVÉHO NEZÁVISLÉHO FILMU:
Socialistický Zombi Mord
S.Z.M.

Tento akčný „Béčkový“ film vyrobilo Filmové spoločenstvo TICHÝ DOM v produkcii spoločností Dark Stone a m-vision.

Dej filmu: Sovietsky tajný experiment, ktorý mal slúžiť na paralyzovanie armády imperialistického nepriateľa socializmu rozšírením agresívnej smrteľnej nákazy (kódové meno Zaraza) sa vymkol spod kontroly a musel byť ukončený. Vinou súdruha neznámeho vojaka sa zvyšná vzorka bojového plynu dostala pod falošným označením dymovníc do konvoja inváznych vojsk varšavskej zmluvy smerujúceho na územie Slovenska. O niekoľko rokov neskôr sa tento plyn použije pri rutinnom stredoškolskom brannom cvičení a nakazí nič netušiacich študentov. Malá skupinka žiakov bojuje o prežitie, ich jediným problémom však nie sú len agresívni nakazení spolužiaci, ale aj školník (bývalý dôstojník SPECNAZ), ktorý sa snaží za každú cenu zabrániť hroziacej medzinárodnej blamáži.

Film je dokončený, premiéra sa konala v Kine Pezinok 25.4.2014 o 19:30
ďalšie info nájdete na našom FB a trailer v sekcii VIDEO alebo priamo na YouTube:

SZM na FB    SZM trailer

Ste návštevník číslo:


Všetky práva vyhradené. Akékoľvek rozširovanie informácií a materiálov o filme SZM a/alebo z tejto stránky bez súhlasu autorov nie je na iné ako osobné účely dovolené.
Porušenie týchto práv sa trestá podľa platného trestno-právneho poriadku SR.
design by derelict created by Newmann